Základní informace

Pražská liga neregistrovaných ve stolním tenisu je určena hráčům od nejnižší výkonnosti po střední výkonnost. Je rozdělena do dvou podkategorií. Jedna podkategorie je pro družstva v základním tříčlenné sestavě, hrající systémem na 9 dvouher a jednu čtyřhru, přičemž se nerozlišuje pohlaví hráčů a druhá podkategorie MIX rozlišuje pohlaví a obsahuje 4 dvouhry mužů, jednu dvouhru žen, čtyřhru mužů a smíšenou čtyřhru.

V pražské lize není omezení na složení družstva, může jít o kamarády, známé apod.

Hráči se zaregistrují na tomto webu jako jednotlivci i jako družstvo. Každý hráč je zde fyzicky registrován pouze jednou a to i pokud hraje ve více soutěžích. V jedné kategorii smí hráč hrát pouze za jedno družstvo.

Hráči si při registraci zvolí, zda se chtějí stát členy TTC Praha. Pokud si zvolí tuto volbu, budou mít slevu v Centru zábavy. Pro tento případ je nutno vyplnit všechny údaje, které podléhají ze strany provozovatele tohoto portálu ochraně osobních dat a budou využity pouze pro potřeby evidence členů v rámci TTC praha a vykázání členské základny vůči ČSTV.

Registrační polatek do ligy je 200,-- Kč na rok za družstvo. Je-li většina členů družstva členy TTC Praha, snižuje se poplatek na 100,-- Kč a současně s eplatí za každého člena registrační poplatek 10,-- Kč. Registrační poplatek za člena se platí pouze jednou, bez ohledu na to, v kolika družstvech hráč hraje.

Registrační poplatek za družstvo slouží pro úhradu administrativních prací s evidencí výsledků a provozem tohoto webu. Členové TTC Praha jej mají nižší, protože rozdílná část se uhradí z dotací od ČSTV, která je na registrované členy.

Družstvo, které je uvedeno jako domácí odpovídá za vložení výsledku zápasu do systému stránky. Nebyl-li zápas sehrán, je potřeba o topm informovat pořadatele emailem.

Bližší informace o soutěži najdete v propozicích pro jednotlivé ligy a v propozicích obecných.


Provozuje TTC Praha - klub rekreačního stolního tenisu
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
16.07.2024